Odwied-nasze-stoisko2.jpg

Zapraszamy na kolejne, już 26 Podhalańskie Targi Budownictwa & Odnawialnych Źródeł Energii w Nowym Targu. Kliknij i pobierz darmowe zaproszenie!
Więcej o wydarzeniu na stronie: https://promocja-targi.pl/targi/podhalanskie-targi-budownictwa-2

aktualnoci-002.jpg

W sobotę 22 kwietnia na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej okazji w firmie SAS organizujemy Dzień Otwarty dla mieszkańców Buska-Zdroju i okolic oraz wszystkich gości i kuracjuszy odwiedzających nasze miasto. Dzień Ziemi jest corocznym świętem, które przypomina nam o odpowiedzialności za naszą planetę i jej przyszłość. Jest to czas, kiedy możemy zastanowić się nad naszymi działaniami i zobaczyć, jakie zmiany możemy wprowadzić, aby lepiej chronić środowisko naturalne. Dziś, gdy świat zmaga się z tak wieloma problemami ekologicznymi, każdy z nas ma ważną rolę do odegrania w tworzeniu bardziej zrównoważonej przyszłości. Możemy zacząć od małych kroków, takich jak segregacja odpadów czy ograniczenie zużycia wody i energii, aż do bardziej ambitnych działań, takich jak wspieranie działań proekologicznych i wykorzystanie odnawialnych źródeł energii.
Dzień Ziemi przypomina nam, że nasza planeta jest jedynym miejscem, które mamy i że musimy działać razem, aby zadbać o jej przyszłość. To wspaniała okazja aby pokazać Wam co my jako producent urządzeń grzewczych robimy dla dobra naszej planety!

Podczas Dnia Otwartego będziecie mieli okazję zapoznać się z pełną ofertą naszych pomp ciepła, kotłów gazowych i kotłów na paliwa stałe oraz porozmawiać z doradcami technicznymi, którzy dobiorą urządzenie na miarę Waszych potrzeb i opowiedzą o programach dofinansowań. Czekać na Was również będą rabaty i bonusy do zrealizowania u lokalnych dystrybutorów.  Serdecznie zapraszamy wraz z Waszymi pociechami - przygotujemy dla nich specjalny kącik, gdzie będą mogły w kreatywny sposób spędzić czas. Nie może Was zabraknąć!

SZKOLENIE4.jpg

Zapraszamy instalatorów i serwisantów na darmowe szkolenie z kotłów na paliwa stałe!
Szkolenie odbędzie się w siedzibie naszej firmy 15 grudnia (czwartek).
Zaczynamy o 8.00. Zapisy pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

VARMO-10-kW11.jpg

Od teraz nasz kocioł zasypowy VARMO dostępny jest również o mocy 10 kW!
Idealnie sprawdzi się w domach o niewielkim zapotrzebowaniu energetycznym. 
Czopuch skierowany do góry bezpośrednio z dekla izolacji ułatwi montaż w małej kotłowni. 
Każdy kocioł VARMO 10 kW standardowo wyposażony jest w miarkownik ciągu, stopki regulacyjne oraz kolano nastawne z szybrem i wyczystką.

O kocioł VARMO pytaj w punktach sprzedaży w swoim regionie lub w naszym Dziale Sprzedaży:
tel. +48 41 378 24 55
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji o kotle: https://www.sas.busko.pl/pl/produkty/488-sas-varmo

TARGI-rolnicze10.jpg

3 i 4 września zapraszamy na XXVIII Jesienne Targi Rolnicze do okolic Olsztyna - lądowisko Gryźliny

Więcej o wydarzeniu na stronie:
https://wmodr.pl/ogloszenia-o-targach/4133

TARGI_DOM_OGRD10.jpg

Zapraszamy na Targi DOM, OGRÓD I TY w Kielcach w dniach 23-24.04.2022. Wstęp jest bezpłatny, a my czekać na Was będziemy z ekspozycją w części zewnętrznej Targów.

Więcej o wydarzeniu na stronie:
https://www.targikielce.pl/dom-ogrod-i-ty

Pawilon-5-376313-px10.jpg

Już 25 kwietnia widzimy się w Poznaniu podczas Targów Instalacje 2022! Targi Instalacje to największe wydarzenie, które tak kompleksowo prezentuje ofertę wiodących producentów i dostawców urządzeń, technologii i usług z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i chłodniczej. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska i zapoznania się z szeroką ofertą ekologicznych urządzeń grzewczych.

Więcej o wydarzeniu na stronie:
https://instalacje.com/pl/

TARGI-OGRODNICZE-WIOSNA-2022-377314-px.jpg

Już w najbliższy weekend 2-3.04.2022  zapraszamy na prezentację naszych urządzeń grzewczych podczas 56 Targów Ogrodniczych Wiosna 2022 w Słupsku!

Więcej informacji na stronie:

https://podr.pl/event/targi-ogrodnicze-wiosna-2022-slupsk/

F-18-12001200-px-1110926-px.jpg

Serdecznie zapraszamy do Kielc na Targi ENEX / ENEX Nowa Energia!

Jest to wydarzenie, które od lat gromadzi najważniejszych przedstawicieli branży odnawialnych źródeł energii oraz energetyki konwencjonalnej.
W dniach 23-24.02.22 nasi doradcy na stoisku F-18 w hali F Targów Kielce udzielą wszelkich informacji na temat kotłów na paliwa stałe, kondensacyjnych kotłów gazowych oraz powietrznych pomp ciepła.

Godziny otwarcia Targów:

23.02.2022: 9.00–17.00

24.02.2022: 9.00–17.00

 

Wstęp na Targi jest bezpłatny po wcześniejszym zarejestrowaniu się.
https://www.targikielce.pl/enex/rejestracja-zwiedzajacych

 

mapka-www.jpg

W związku z licznymi zapytaniami odnośnie wymiany urządzeń pozaklasowych przygotowaliśmy dla Państwa specjalną infografikę z terminami dla poszczególnych województw. Termin wymiany urządzeń pozaklasowych zawarty jest w uchwale antysmogowej danego województwa. Obecnie 14 z 16 województw posiada taką uchwałę (oprócz warmińsko-mazurskiego oraz podlaskiego), a opolska uchwała antysmogowa wprowadziła jedynie zapisy dotyczące tego, czym nie można palić w kotle ale nie określiła terminów funkcjonowania starych kotłów grzewczych. Teraz ma się to zmienić – trwają prace nad nowelizacją uchwały. Wszystkie uchwały są zebrane na stronie Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska: https://powietrze.gios.gov.pl/