Jak aplikować?

CV prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

CV prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w tytule maila prosimy zawrzeć nazwę stanowiska). Mile widziany będzie również list motywacyjny z odniesieniem do kompetencji zgodnych z naszymi wymaganiami. Nadesłanych ofert nie zwracamy. Skontaktujemy się z wybranymi osobami. Zapewniamy dyskrecję.

Wysyłając do nas CV, jeśli Państwa CV nie dotyczy konkretnego procesu rekrutacji albo chcecie Państwo, aby Państwa dane osobowe były przez nas przetwarzane na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych - prosimy opatrzeć je następującym oświadczeniem:

Wyrażam zgodę, która może być przeze mnie w każdej chwili cofnięta, na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ZMK SAS sp. z o.o. z siedzibą w Owczarach przy ul. Przemysłowej 3, 28-100 Busko-Zdrój, wpisaną do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS 0000704634, posiadającą numer NIP: 6551975634, na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez spółkę.

Ponadto, że jeśli Państwa CV zawiera dodatkowe dane poza: imieniem (imionami), nazwiskiem, imionami rodziców, datą urodzenia, miejscem zamieszkania (adresem do korespondencji), wykształceniem i przebiegiem dotychczasowego zatrudnienia, np. Państwa adres e-mali, numer telefonu lub wizerunek (zdjęcie), prosimy o zamieszczenie następującej zgody:

Wyrażam zgodę, która może być przeze mnie w każdej chwili cofnięta, na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci _________________(tu prosimy wpisać dodatkowe dane, które zawiera Państwa CV) przez spółkę ZMK SAS sp. z o.o. z siedzibą w Owczarach przy ul. Przemysłowej 3, 28-100 Busko-Zdrój, wpisaną do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS 0000704634, posiadającą numer NIP: 6551975634, na potrzeby rekrutacji prowadzonych przez spółkę.

Jednocześnie informujemy Państwa, iż:

  • Administratorem danych kandydata jest spółka ZMK SAS sp. z o.o. z siedzibą w Owczarach przy ul. Przemysłowej 3, 28-100 Busko-Zdrój, wpisana do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS 0000704634, posiadająca numer NIP: 6551975634. Dane kandydata przetwarzane są na potrzeby procesu rekrutacji. Kandydatowi przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jak również prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • W sprawach związanych z danymi osobowymi należy kontaktować się z Administratorem za pośrednictwem następującego maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  • W przypadku wyrażenia przez Kandydata zgody na przetwarzanie jego danych osobowych na potrzeby aktualnych lub przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Administratora, Kandydatowi przysługuje prawo do cofnięcia zgody w każdej chwili kontaktując się z Administratorem za pośrednictwem wskazanego powyżej adresu email.