SAS_FB-002.jpg

W sobotę 22 kwietnia na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej okazji w firmie SAS organizujemy Dzień Otwarty dla mieszkańców Buska-Zdroju i okolic oraz wszystkich gości i kuracjuszy odwiedzających nasze miasto. Dzień Ziemi jest corocznym świętem, które przypomina nam o odpowiedzialności za naszą planetę i jej przyszłość. Jest to czas, kiedy możemy zastanowić się nad naszymi działaniami i zobaczyć, jakie zmiany możemy wprowadzić, aby lepiej chronić środowisko naturalne. Dziś, gdy świat zmaga się z tak wieloma problemami ekologicznymi, każdy z nas ma ważną rolę do odegrania w tworzeniu bardziej zrównoważonej przyszłości. Możemy zacząć od małych kroków, takich jak segregacja odpadów czy ograniczenie zużycia wody i energii, aż do bardziej ambitnych działań, takich jak wspieranie działań proekologicznych i wykorzystanie odnawialnych źródeł energii.
Dzień Ziemi przypomina nam, że nasza planeta jest jedynym miejscem, które mamy i że musimy działać razem, aby zadbać o jej przyszłość. To wspaniała okazja aby pokazać Wam co my jako producent urządzeń grzewczych robimy dla dobra naszej planety!

Podczas Dnia Otwartego będziecie mieli okazję zapoznać się z pełną ofertą naszych pomp ciepła, kotłów gazowych i kotłów na paliwa stałe oraz porozmawiać z doradcami technicznymi, którzy dobiorą urządzenie na miarę Waszych potrzeb i opowiedzą o programach dofinansowań. Czekać na Was również będą rabaty i bonusy do zrealizowania u lokalnych dystrybutorów.  Serdecznie zapraszamy wraz z Waszymi pociechami - przygotujemy dla nich specjalny kącik, gdzie będą mogły w kreatywny sposób spędzić czas. Nie może Was zabraknąć!